Rozpis čítaní

Lektor slúži čítaním Božieho slova nielen v nedele a sviatky, ale aj počas týždňa – ponúknite svoju službu v sakristii a sledujte prípadné zmeny programu.

DeňSviatokČasLektori
23. 12. 2017Sobota - vigília18:30Josipčuk, Antolíková
24. 12. 20174. Adventná nedeľa, Štedrý deň08:00Demčák, Plančárová
09:30Vaterka, Vaterková
11:00Ivanko, Ivanková
18:30Babej, Babejová
25. 12. 2017Narodenie Pána08:00Klapák, Klapáková
09:30Benčo, Fecenková
11:00Babej, Babejová
18:30Josipčuk, Antolíková
26. 12. 20172. sviatok vianočný, sv. Štefana08:00Gazda, Gazdová
09:30Demčák, Plančárová
11:00Novák, Fecenková
18:30Ivanko, Ivanková
30. 12. 2017Sobota - vigília18:30Klapák, Klapáková
31. 12. 2017Nedeľa sv. rodiny08:00Chytra, Sabolová
09:30Sztraka, Sztraková
11:00Vaterka, Vaterková
18:30Demčák, Plančárová
1. 1. 2018Panny Márie Bohorodičky - Nový rok08:00Novák, Antolíková
09:30Uriga, Josipčuková
11:00Benčo, Fecenková
18:30Josipčuk, Antolíková
6. 1. 2017Zjavenie Pána - Traja králi08:00Ivanko, Ivanková
09:30Babej, Babejová
11:00Klapák, Klapáková
18:30Gazda, Gazdová
7. 1. 2018Nedeľa08:00Uriga, Josipčuková
09:30Demčák, Plančárová
11:00Novák, Antolíková
18:30Josipčuk, Klapák
13. 1. 2018Sobota - vigília18:00Chytra, Sabolová
14. 1. 2018Nedeľa08:00Chytra, Sabolová
09:30Sztraka, Sztraková
11:00Josipčuk, Antolíková
18:30Demčák, Plančárová
20. 1. 2018Sobota - vigília18:00Demčák, Ocilková
21. 1. 2018Nedeľa08:00Ivanko, Ivanková
09:30Gazda, Gazdová
11:00Demčák, Plančárová
18:30Benčo, Ocilková
27. 1. 2018Sobota - vigília18:00Vaterka, Vaterková
28. 1. 2018Nedeľa08:00Uriga, Josipčuková
09:30Babej, Babejová
11:00Vaterka, Vaterková
18:30Klapák, Klapáková
3. 2. 2018Sobota - vigília18:00Gazda, Gazdová
4. 2. 2018Nedeľa08:00Gazda, Gazdová
09:30Benčo, Fecenková
11:00Novák, Antolíková
18:30Sztraka, Sztraková
10. 2. 2018Sobota - vigília18:00Benčo, Ocilková
11. 2. 2018Nedeľa08:00Gazda, Gazdová
09:30Benčo, Ocilková
11:00Novák, Antolíková
18:30Demčák, Plančárová
17. 2. 2018Sobota - vigília18:00Chytra, Sabolová
18. 2. 2018Nedeľa 1. pôstna08:00Chytra, Sabolová
09:30Sztraka, Sztraková
11:00Gazda, Gazdová
18:30Josipčuk, Antolíková
24. 2. 2018Sobota - vigília18:00Babej, Babejová
25. 2. 2018Nedeľa 2. pôstna08:00Ivanko, Ivanková
09:30Babej, Babejová
11:00Vaterka, Vaterková
18:30Novák, Josipčuková
3. 3. 2018Sobota - vigília18:00Klapák, Klapáková
4. 3. 2018Nedeľa 3. pôstna08:00Uriga, Josipčuková
09:30Benčo, Fecenková
11:00Klapák, Klapáková
18:30Gazda, Gazdová