Kňazi našej farnosti

Farári:

  1. Mons. ThLic. František Šándor – 1992 – 30.6.2004
  2. ThLic. Tibor Závadský – kanonik, farár od 1.7.2004 do 30.6.2012
  3. ThLic.Štefan Albičuk – farár od 1.7.2012

Kapláni a výpomocní kňazi:

  • Andrej Hirjak, výpomocný kňaz na dôchodku: 1992 – 2005 (+ 29.3.2005)
  • František Miháľ, kaplán 1991 – 1992
  • Peter Buľko, kaplán 1992 – 1994 (+ 13.3.1998)
  • Peter Novák, kaplán 1994 – 1995
  • Gregor Wach, OSPPE, kaplán 1995
  • Štefan Chanás, kaplán 1997 – 1998
  • Peter Kappan, kaplán 1999 – 2001
  • Marek Kunder, kaplán 2001 – 2002
  • Martin Čeľovský, kaplán 2001 – 2003 (+4.12.2007)
  • Marián Radimák, kaplán 2003
  • Martin Raškovský, kaplán 2003 – 2004
  • Gabriel Rudy, kaplán 2003 – 2005
  • Radovan Štapinský, kaplán 2004 – 2006
  • Peter Kaššai, kaplán 2005 – 2007
  • Peter Šoltís, kaplán 2006 – 2010
  • Štefan Oslovič, kaplán 2007 – 2009
  • Marek Veľas, kaplán 2009 (2 mesiace)
  • Marián Halás, kaplán 2009 – 2014
  • Jozef Kuľha, kaplán 2010 – 2013
  • Marek Hospodár, kaplán 2013 – 1.12.2015
  • Rudolf Smoter, kaplán 1.12.2015 – 30 6. 2016
  • Peter Nemec, kaplán 2014 – 31. 6. 2016
  • Marcel Puškáš, kaplán 1. 7. 2016 – 30. 6. 2018
  • Mathias Gočik, kaplán 1. 7. 2016 – 30. 6. 2019
  • Patrik Melkovič, kaplán od 1. 7. 2018
  • Michal Bodnár, kaplán od 1. 7. 2019