31. cezročný týždeň

1. Na upratovanie kostola k nasledujúcej 32. cezročnej nedeli prosíme rodiny Drábovú, Ištokovú a Hrehovú. Zároveň vyslovujeme vďaku rodinám, ktoré upratovali kostol k dnešnej nedeli.

2. V utorok po večernej sv. omši bude Biblické stretnutie na fare.

3. Do pozornosti dávame možnosť získať úplné odpustky pre duše v očistci. Túto možnosť máme do 8. novembra. Podmienkou je návšteva cintorína, stav posväcujúcej milosti a prijatie eucharistie. Preto vás pozývame k častejšej účasti na sv. omši práve v tomto týždni.

4. Dnes pre Prvá nedeľa v mesiaci November. Popoludní o 14.30 hod. bude vo farskom kostole odprosujúca pobožnosť pred Sviatosťou Oltárnou. Na filiálke Dlhé bude po sv. omši.

5. Vo štvrtok o 16:00 bude úvodné stretnutie miništrantov. Sú pozvaní všetci miništranti, aj tí, ktorí majú záujem o túto službu. Stretneme sa v kostole.

6. Začiatkom nasledujúceho týždňa by sa mali začať piecť vianočné oblátky. Zatiaľ je napísaných v zozname pre túto službu menej žien, ako predošlý rok. Preto vás prosíme, aby ste sa zapísali aj ďalší, ktorí ste doma a pomohli v tejto službe farnosti. Vďaka za pochopenie a vašu obetu.